Djelatnici

Ravnatelj
Ime Prezime Radno mjesto E-mail
Klaudio Milohanović Ravnatelj ravnatelj@gimnazija-framarijanalanosovica.hr
Stručni suradnici
Ime Prezime Radno mjesto E-mail
Ana Alar – Vuković stručni suradnik pedagog -
Magdalena Zirdum stručni suradnik knjižničar mzirdum85@gmail.com
Nastavnici
Ime Prezime Radno mjesto E-mail
Ivica Blažević Nastavnik Geografije i Povijesti blazevicivica@gmail.com
Blanka Filošević Nastavnica Sociologije i Politike i gospodarstva blanka.boric@gmail.com
Dragana Butković Nastavnica Biologije draganab100@gmail.com
Gabriela Damjanović Nastavnica Vjeronauka gabrijela.damjanovic@gmail.com
Silvana Ereiz Nastavnica Hrvatskog jezika silvana.ereiz@gmail.com
Melita Gabaldo Nastavnica Engleskog jezika melita.gabaldo@gmail.com
Drago Jonjić Nastavnik Latinskog jezika i Povijesti drago.jonjic@gmail.com
Mato Ešegović Nastavnik Likovne umjetnosti esegovic@gmail.com
Natalija Lutz Nastavnica Kemije nlutz90@gmail.com
Sanja Lacković Nastavnica Fizike lacsanja@gmail.com
Veronika Majić Nastavnica Engleskog jezika veronikamajic@yahoo.com
Anita Tomas Nastavnica Njemačkog jezika -
Ivan Matičević Nastavnik Grčkog jezika imaticevic@gmail.com
Andrea Papić Nastavnica Latinskog jezika anpapic@gmail.com
Jasminka Pavlić Nastavnica Matematike jasminkapavlic1406@gmail.com
Majda Stojanić Nastavnik Psihologije mstojanic@yahoo.com
Martina Sertić Nastavnica Informatike, Logike i Filozofije sertic_79@yahoo.com
Mario Tolić Nastavnik Tjelesne i zdravstvene kulture mariotolic.tolimt@gmail.com
Donata Wachtler Nastavnica Njemačkog jezika donatawachtler@gmail.com
Igor Vidović Nastavnik Matematike vida257@gmail.com
Kristina Udovičić Nastavnica Glazbene umjetnosti kristinaudovicic0404@gmail.com
Antonija Matičević Nastavnica Hrvatskog jezika -
Administrativno - tehničko i pomoćno osoblje
Ime Prezime Radno mjesto
Hrvoje Ćorić Tajnik
Nives Plazanić Računovođa
Kata Karešin Spremačica
Nada Karešin Spremačica
Zdravko Batarilo Domar