POZIV KANDIDATIMA NA INTERVJU

Prema članku 11. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Klasičnoj gimnaziji fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti upućujemo poziv na intervju (razgovor) kandidata/kandidatkinja prijavljenih na natječaj, objavljen  18. ožujka 2021. na mrežnoj stranici škole, za radna mjesta:

• nastavnik engleskog jezika – 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme (zamjena) s nepunim radnim vremenom od 3 sata nastave tjedno.
  • stručni suradnik pedagog – 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme (zamjena) s nepunim radnim vremenom od ukupno 20 sati tjedno.

Intervju će biti u prostorima škole, 6. travnja u 10 sati. Svi kandidati trebaju doći u navedeno vrijeme.

Molimo sve kandidate da se pridržavaju epidemioloških mjera te ispred škole pričekaju svoj red.

Kandidati koji ostvaruju pravo na intervju (razgovor):

1. M. Blagojević
  2. D. Blažević