25 ti je godina – Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti

„Čudno, pak, neko vrijeme došlo je“

Kraj prošle, a evo i značajan dio ove školske godine obilježila je prilagodba nastave na pandemiju uzokovanu koronavirusom. Nekako je težina situacije posebno pogodila i naš školski zbor jer su nalazili uistinu kreativne načine da realiziraju svoje ideje, od dogovora do uvježbavanja tih ideja.

Kako se ove godine obilježava 25 godina od osnutka Klasične gimnazije fra Marijana Lanosovića u Slavonskom Brodu bilo je planirano postaviti mjuzikl, no od te se ideje moralo, zbog svima poznate situacije, odustati. Želja za radom je ostala i učenici su pjesmom iskreno opisali što prolaze te u vlastitim domovima nasnimili kadrove koje su uvezali u video kojim žele proslaviti našu obljetnicu, naših velikih 25 godina škole. Pjesma uvijek nađe svoj put.

Uživajte!