OBAVIJEST KANDIDATIMA – natječaj za prijam pripravnika kroz mjeru Hrvatskog zavoda za zapošljavanje „stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva“ : stručni suradnik – psiholog

OBAVIJEST KANDIDATIMA – natječaj za prijam pripravnika kroz mjeru Hrvatskog zavoda za zapošljavanje „stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva“ : stručni suradnik – psiholog

OBAVIJEST KANDIDATIMA – INTERVJU/RAZGOVOR

Obavještavaju se kandidati koji su se od 23. listopada 2020. prijavili na natječaj za prijam pripravnika kroz mjeru Hrvatskog zavoda za zapošljavanje „stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva“ : stručni suradnik – psiholog da će se intervju, tj. razgovor s kandidatima održati u prostoru škole u srijedu, 11. studenog 2020. od 11:00 sati.

Molimo kandidate da svoj red za intervju pričekaju ispred škole.

Skip to content