Dostava upisnica i dodatne dokumentacije za upis 1. razred srednje škole

Dostava upisnica i dodatne dokumentacije za upis 1. razred srednje škole

Potpisani obrazac o upisu u 1. razred srednje škole (upisnicu) te dodatnu dokumentaciju potrebno je dostaviti do utorka, 28. srpnja 2020. na sljedeću e-mail adresu: ravnatelj@gimnazija-framarijanalanosovica.hr     

Dodatnu dokumentacija :Učenici koji su ostvarili dodatne bodove neka u prilogu ostave liječničku potvrdu! 

Svi osobni podatci i ocjene te rezultati i dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskih natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ te ih kandidati ne trebaju dostavljati pri upisu u srednju školu.

Učenici kojima navedeno nije označeno u sustavu do 31. srpnja 2020. godine do 18:00 sati smatrat će se neupisanima, gube pravo upisa u ljetnome roku, a time će škola imati slobodna upisna mjesta u jesenskom upisnom roku. Napominjemo da je isključivo dostavom navedene dokumentacije i označavanjem istoga u NISpuSŠ-u učenik upisan u srednju školu, a sukladno odredbama Odluke o upisu.

Dokumentaciju dostaviti putem e-maila.