DONATORSKA VEČER MARIJINIH OBROKA

Donatorska večer Marijinih obroka
U petak 29. studenog 2019. održana je donatorska večer Marijinih obroka, organizacije koja u Hrvatskoj djeluje već 10 godina te pomaže djeci u siromašnim afričkim zemljama.

I naša škola sudjeluje u akciji te pomaže djeci u Liberiji svojim donacijama koje smo prikupili prodavajući kolače, kavu, palačinke…
Svojim dolaskom iz daleke Škotske počastio nas je i osnivač Marijinih obroka Magnus MacFarlane-Barrow koji nas je posjetio zajedno sa svojom suprugom Julie te održao prikladan govor. Predstavljanje rada Marijinih obroka održalo se u Svečanoj dvorani Arena u Gornjoj Vrbi, a večeri je prisustovalo nekoliko profesora naše škole.
Naime, da bi jedno dijete imalo obrok u školi tijekom cijele godine potrebno je svega 120 kuna. Stoga nastavimo biti solidarni te pomagati onima kojima je to najpotrebnije.
Melita Gabaldo, prof.