Novi uspjesi na županijskom natjecanju iz povijesti

Novi uspjesi na županijskom natjecanju iz povijesti

Naši učenici su sudjelovali na županijskom natjecanju iz povijesti koje je održano 8.3.2019. u Osnovnoj školi  „Dragutin Tadijanović“ u Slavonskom Brodu. Predstavljali su nas učenici prvih razreda Petar Penava i Stjepan Kokanović, četvrtog razreda Ivan Buljan i trećeg razreda Domagoj Marić koji je, uz ispitno natjecanje, zajedno s učenikom drugog razreda Mateom Kruljcem izlagao povijesno-istraživački rad o obrani Slavonskog Broda u Domovinskim ratu. Učenici su ostvarili odlične rezultate na kojima im čestitamo.

Stjepan Kokanović  – 2.mjesto (mentor prof. Drago Jonjić)

Petar Penava – 3.mjesto ( mentor prof. Drago Jonjić)

Domagoj Marić –  1.mjesto (mentor prof. Drago Jonjić)

Mateo Kruljac i Domagoj Marić (povijesno-istraživački rad) – 2.mjesto ( mentor prof. Ivica Blažević)

Ivan Buljan –  3.mjesto (mentor prof. Drago Jonjić)

Ivan Buljan, 4.b