ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA

Klasičari odlični na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika

 

 

U srijedu 13. ožujka 2019. godine u Novoj Gradiški održano je županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika. Učenici KGFML-a bili su jedni od najbrojnijih i zasigurno ostvarili neke od najboljih rezultata. Od ukupno 14 učenika čak 6 učenika osvojila su 1., 2. ili 3. mjesto.

1.razred: Korina Barišić (2.mjesto) i Nina Makovičić (3.mjesto), mentorica Antonija Matičević

2.razred: Marija Odobašić (1.mjesto), mentorica Silvana Ereiz
3.razred: Filip Janković(3.mjesto), mentorica Silvana Ereiz 4.razred: Gabrijela Lučić(1.mjesto) i Anja Opačić (2.mjesto), mentorica Antonija Matičević Najboljima želimo svu sreću i navijamo da prođu dalje.

Marta Perković, 1.a