Svečano otvoren volonterski klub naše škole

Naš školski volonterski klub KGFaMiLy s radom je počeo s početkom školske godine, a 14.11. je i službeno osnovan. Na osnivanju kluba pred učenicima i članovima volonterskih klubova drugih škola predstavljen je plan i program  rada našeg volonterskog kluba te njegovi članovi. Prezentaciju je održala pedagoginja Ana Alar-Vuković, koja je i voditeljica volonterskog kluba. Klub zasada broji 20 članova, a predsjednica kluba je Lucija Ilakovac, dok je zamjenik Adrian Brezovac. Klub je do sada odradio nekoliko akcija u sklopu projekta ’72 sata bez kompromisa’, obilježili smo Svjetski dan učitelja, Dan sjećanja na žrtvu  Vukovara, a za daljnje projekte klub u planu ima stalno volontiranje u Cekinu, čitanje priča na pedijatrijskom odjelu u bolnici, volontiranje u staračkom domu, organiziranje aktivnosti za vrijeme adventa i mnoge druge. U volonterski klub se mogu učlaniti svi učenici naše škole pa ovim putem pozivamo sve koji su voljni volontirati i tako pomoći nekome da nam se pridruže.

Lucija Ilakovac, 2.a