NOVA ŠKOLSKA GODINA 2018./2019. – OBAVIJEST ZA UČENIKE

Početak nove školske godine je na vratima, a u ponedjeljak, 3. rujna 2018. počinje i nastavna godina.

Nastava u našoj školi počinje u 8 sati, a učenici bi trebali doći najkasnije u 07.50 kako bi zauzeli svoja mjesta u svojoj učionici. (oni koji kampiraju pred školom da bi zauzeli zadnje klupe neka se oskrbe s dovoljno hrane i vode 🙂 )

Učenici prvi dan ne moraju nositi preobuću niti udžbenike, a raspored za taj dan je sljedeći:

od 8.00 do 09.55 učenici će imati svoje razrednike s kojima će proći propise i pravila vezana za školu.

Od 10.00 do 13.00 će trajati nastava prema rasporedu kojeg ćete dobiti u ponedjeljak.

Ovim putem obavještavamo učenike da školska pekara ne radi do daljnjeg.

Također, zaziv Duha Svetoga, sv. euharistija za početak školske godine, bit će u srijedu u 08.00 u kapelici sv. Ane u Tvrđavi.

Svima želimo sretan početak i uspješnu novu školsku godinu! 🙂