“IGRAM, PIŠEM, LAJKAM” MEDIJSKA EDUKACIJA U POREČU

“IGRAM, PIŠEM, LAJKAM” MEDIJSKA EDUKACIJA U POREČU

U Poreču je, od 11. do 14. veljače, održana medijska edukacija za novu generaciju učenika novinara u sklopu projekta “Igram, pišem, lajkam”. Na edukaciji su sudjelovali i učenici naše škole Korina Šaravanja (4. c) i Fabijan Gabaldo (3. a) zajedno s mentoricom Anjom Ravlić te su u 3 dana edukacije stekli nova znanja u pisanju sportskih izvješća, vođenju društvenih mreža i izradi sportskih priloga. Stečeno su znanje i primijenili na Državnom prvenstvu u sportskom plesu gdje su pisali vijesti, intervjuirali natjecatelje, izrađivali TikTokove i još puno drugih stvari. Uz to, učenici će sudjelovati na određenim državnim prvenstvima do kraja svog srednjoškolskog obrazovanja te tako primjenjivati naučeno i na taj način predstavljati školu u ovom projektu.
 Fabijan Gabaldo, 3. a
Skip to content