POZIV KANDIDATIMA NA INTERVJU – RADNO MJESTO NASTAVNIK/ICA PSIHOLOGIJE I RADNO MJESTO STRUČNI SURADNIK/ICA PSIHOLOG

Prema članku 11. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Klasičnoj gimnaziji fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti upućujemo poziv na intervju (razgovor) pred povjerenstvom kandidata prijavljenih na natječaj, objavljen 17. studenog 2022. na mrežnoj stranici škole, za radno mjesto:

– nastavnik/ica psihologije, na neodređeno, nepuno radno vrijeme 4 sata nastave tjedno – 1 izvršitelj/ica

Nije se prijavio nitko.

– stručni suradnik/ica psiholog, na određeno (zamjena za porodiljni dopust) – 1 izvršitelj/ica:

Intervju će biti u prostorima škole (u prizemlju – ured psihologa), 5. prosinca 2022. (ponedjeljak) od 13.00 sati prema rasporedu:

Betlach, A. – 13.00 sati

Marić, I. – 13.30 sati

Pupavac, D.  – 14.00 sati

Kandidati trebaju doći u dodijeljeno vrijeme.

Ravnatelj:

Fra Ivan Crnković, magistar teologije