UPISI U 1. RAZRED – PREDUPISNI INTERVJU – DODATNI TERMINI

Poseban je uvjet za kandidate Klasične gimnazije fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti, kako učenike klasičnog programa, tako i učenike općeg programa za sportaše, prihvaćanje kršćanskog ozračja i odgojno – obrazovnog projekta škole.

Zbog toga se u predupisnom periodu organizira osobni susret i razgovor s ravnateljem, koji će kandidate i njihove roditelje/skrbnike upoznati s posebnostima škole.

Nakon razgovora kandidati i njihovi roditelji/skrbnici daju pisanu suglasnost o prihvaćanju posebnih uvjeta škole.

Pisana suglasnost od velike je važnosti za kandidate i za školu i preduvjet za upis te se obavlja prije elektroničkog upisa.

Termini za razgovor

Kandidat u pratnji roditelja/skrbnika treba u nekom od sljedećih termina doći na razgovor te ako prihvaćaju program i posebnosti škole, potpisati suglasnost o tome.

Napominjemo da i nakon davanja suglasnosti kandidat može bez ikakvih posljedica odustati od upisa u Klasičnu gimnaziju fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti.

Molimo Vas da od 11. svibnja 2022., budući da su djelatnici škole na službenom putu 9. i 10. svibnja, nazovete na broj telefona 035/415-152, od 8 do 14h i prijavite se za jedan od ponuđenih termina:

• četvrtak, 26. svibnja 2022. u 10.00 i 16.30
  • utorak, 31. svibnja 2022. u 10.00 i 16.30
  • utorak, 7. lipnja 2022. u 10.00 i 16.30
  • srijeda, 8. lipnja 2022. u 10.00 i 16.30
  • četvrtak, 9. lipnja 2022. u 10.00 i 16.30

Napominjemo da preporuku župnika nije potrebno donositi.

U iznimnim slučajevima, ukoliko kandidat i roditelj/skrbnik nisu u mogućnosti doći u nijedan od navedenih termina, moguće je dogovoriti susret s ravnateljem u nekom drugom terminu.

Ravnatelj:

Klaudio Milohanović, dipl. teolog