DJECA DJECI DARUJU OSMIJEH

DJECA DJECI DARUJU OSMIJEH

Close up of beautiful little boy hugging his teddy bear while looking away daydreaming and smiling

Krajem prošle školske godine naša škola započela je s pilot projektom “Djeca daruju djeci osmijeh” čiji je cilj olakšanje stresa i neugodnih emocija koje sa sobom nosi boravak i liječenje na pedijatriji.

Učenici naše škole i Ekonomsko – birotehničke škole, Osnovne škole “Ljubljanica” i udruga Leptir marljivo su prikupljali i pakirali igračke za mališane brodske bolnice koje su iznimno brzom vremenskom roku pronašle svoje nove vlasnike, što nam je ukazalo na važnost održavanja i širenja ovog projekta i u novoj školskoj godini.

Ove godine našem projektu su se priključili:
Udruga Leptir uključila se sa sve svoje četiri lokacije – igraonice iz Donjih Andrijevaca, Velike Kopanice, Oprisavaca te Trnave
te sljedeće škole našeg grada, OŠ “D. Tadijanović”, Osnovna škola Hugo Badalić Slavonski Brod, OŠ “A. Mihanović”, OŠ “Blaž Tadijanović”, OŠ “Ivan Goran Kovačić” te Gimnazija “Matija Mesić”, Srednja škola Matija Antun Reljković, Industrijsko Obrtnička Škola Sb te OŠ Viktor Car Emin iz Donjih Andrijevaca, OŠ “Ivan Filipović” iz Velike Kopanice, OŠ “Stjepan Radić” iz Oprisavaca te OŠ “Josip Juraj Strossmayer” iz Trnave.

Projekt će se odvijati tijekom cijele nastavne godine, a očekujemo kako ćemo naše mališane već ubrzo razveseliti novim igračkama! 🙂

Skip to content