ORGANIZACIJA RADA U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

Nastava počinje u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine za sve razredne odjele, a Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti odlučila se za model A od tri modela obrazovanja ponuđena od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja, odnosno za povratak u školske klupe.

U skladu s preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja te Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, izrađen je Protokol za odgojno-obrazovni rad i izvođenje nastave u školskoj godini 2020./2021. u uvjetima povezanim s epidemijom COVID-19.  Molimo sve učenike i roditelje da ih pozorno pročitaju i djeluju u skladu s njima. Protokol možete preuzeti putem sljedeće poveznice: PROTOKOL ZA ODGOJNO – OBRAZOVNI RAD I IZVOĐENJE NASTAVE U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021. U UVJETIMA POVEZANIMA S EPIDEMIJOM COVID-19

Svi učenici u ponedjeljak obavezno dolaze u školu sa svojim maskama.

Nastava će se održati prema unaprijed određenom raspored zvonjenja kojeg možete pronaći putem sljedeće poveznice: RASPORED ZVONJENJA

Svaki razred će prvi dan imati po dva sata razrednika, a ostatak prema rasporedu sati kojeg možete pronaći putem sljedeće poveznice: RASPORED SATI

Razredni odjeli ulaze u školu prema posebnom rasporedu, a podijeljeni su u 2 grupe.

1. grupa: 1.a, 1.b, 1.c, 4.a i 4.b – 07.30
  2. grupa: 2.a, 2.b, 2.c, 3.a, 3.b, 3.c – 07.45

Raspored ulazaka razrednih odjela u školu.

1. Grupa – u 7.30 okupljeni po razrednim odjelima pred određenim ulazom i to 1.c – ulaz 1., 1.a – ulaz 2., 1.b – ulaz 3.

Nakon što učenici 1. razreda uđu u svoje učionice, ulaze  učenici 4. razreda, i to 4.a – 2. ulaz, 4.b – 1. ulaz

1. Grupa – u 7.45 okupljeni po razrednim odjelima pred određenim ulazom i to 2.a – 1. ulaz, 2.b – 2. ulaz, 2.c – 3. ulaz.

Nakon što učenici 2. razreda uđu u svoje učionice, ulaze učenici 3. razreda, i to 3.a – 1. ulaz, 3.b – 2. ulaz, 3.c – 3. ulaz.

Svi ulazi, kao i učionice pojedinih razrednih odjela bit će adekvatno obilježeni.

Svim učenicima želimo ugodan i uspješan povratak u školske klupe uz napomenu da ostanemo odgovorni!