Svetac svega svijeta

Svetac svega svijeta

Ovu subotu u KKD “Ivana Brlić-Mažuranić” s početkom u 20 sati izveden je mjuzikl „Svetac svega svijeta“.

Mjuzikl govori o životu sv. Antuna Padovanskog, sveca kojeg Hrvati posebno štuju. Dvorana je bila premalena za sve one koji su htjeli vidjeti izvedbu ansambla Kolbe, a koja govori o nekoliko razdoblja Antunova života. Najistaknutiji dio večeri, po meni je bio trenutak koji prikazuje svečevo prvo propovijedanje pred svojim franjevcima i dominikancima, kada je zadivio publiku svojim urođenim talentom. Mjuzikl koji je trajao skoro 2 sata proletio je u trenu. To samo pokazuje koliko je kvalitetno i profesionalno napravljen. Osobno sam oduševljen mjuziklom i toplo preporučujem svakome da ga pogleda te doživi jednu novu dimenziju duhovnosti.
Leon Jarić, 1.a

Skip to content