Županijsko natjecanje iz odbojke

oznor

Ovog  utorka je održano  županijsko natjecanje iz odbojke na razini srednjih škola. Na ovom su sportskom natjecanju djevojke iz naše škole ponovo pokazale koliko su dobre osvojivši 2. drugo mjesto. Natjecanje se održalo u Gimnaziji “Matija Mesić”, a u natjecanju su, osim naše škole, sudjelovale još 3 škole (Gimnazija “Matija Mesić”, Srednja medicinska škola i Gimnazija Nova Gradiška).

Nažalost, cure su izgubile u samom finalu, iako su već u prvom setu pokazale zavidnu prednost. Prvi su set dobile 25:11, drugi su set izgubile 21:25 nakon čega su igrale odlučujući set za odlazak na državno natjecanje i izgubile s vrlo malom razlikom 13:15.
Čestitamo curama i želimo im još puno uspjeha kako bi iduće godine izborile svoje mjesto na državnom natjecanju 😊