Volontiranje na pedijatriji

Volontiranje na pedijatriji

Krajem prvog polugodišta naš volonterski klub KGFaMiLy organizirao je volonterske akcije za djecu s pedijatrije. Pravili su palačinke koje su prodavali na velikim odmorima u školi, a od prikupljenog novca kupit će se robica za djecu. Također, učenici i djelatnici naše škole, zadnje tjedne prvog polugodišta, donosili su slikovnice, crtiće i razne igračke koje će isto biti darovane pedijatriji kako bi djeci bio uljepšan boravak na tome odjelu. Od drugoga mjeseca naši će volonteri svakoga petka volontirati na odjelu pedijatrije i raznim aktivnostima i druženjem pomoći djeci da ljepše i bolje provedu dane u bolnici jer lijepo je razveseliti nekoga, a u teškim danima svima nam je potreban prijatelj.

                                 Lucija Ilakovac, 2.a

Skip to content