Posjet novinarske skupine SBTV- u

Posjet novinarske skupine SBTV- u

 

 

Utorak poslijepodne naši su novinari proveli u prostorijama Slavonskobrodske televizije.

Glavni  urednik Ivan Čalić  i novinarka Franciska Kohon su nas  vrlo srdačno primili te upoznali s radom televizije, kao i s radom novinara, snimatelja, montažera i voditelja. Imali smo jedinstvenu priliku biti u studiju, upoznati se s televizijskom opremom, saznati o čemu treba voditi računa tijekom snimanja itd.

Da bi se pripremile vijesti ili emisija, potrebni su sati pregledavanja i preslušavanja snimljenog materijala, u što smo se i sami uvjerili. Naravno, nakon „službenog“ i edukativnog dijela zabavili smo se pred kamerama i zato veliko hvala djelatnicima SBTV-a na gostoprimstvu, novim znanjima i što su nam omogućili jedno novo iskustvo.

Marta Vučković, 4.B

Skip to content