DJEČJI SAJAM U NAŠEM GRADU

ozedf

Dana 16. rujna 2018. godine, s početkom u 10 sati, održan je 8. Dječji sajam u brodskoj Tvrđavi pod organizacijom turističke zajednice Brod turist.

Kao i prethodnih godina, sajmu je pristupilo oko 50 izlagača koji su prikazali što kreativne ručice mogu napraviti. Ova manifestacija privukla je velik broj djece, ali i odraslih. Sajmu su, osim gradskih dječjih vrtića, prisustvovale plesne skupine i klubovi iz Slavonskog Broda. Posebna zanimljivost dječjeg sajma je pružanje mogućnosti djeci da sudjeluju u igrama s mađioničarem, praćenju kružne utrke brodskih kajakaša, igre na gimnastičkim spravama i dr. Cijeli je događaj popratio gradonačelnik grada Slavonskog Broda, dr. Mirko Duspara. Sajmu je pristupila i učenica Klasične gimnazije, Sara Naletilić, u organizaciji Gimnastičkog kluba Slavonski Brod i time predstavila svoj klub, ali i školu.

Cilj je ovog sajma prikazati ljepote i bogatstva koja kreću od onih najmlađih, a obogaćuju naš grad i time ga čine posebnim.

Sara Naletilić, 4.B

ozedf