PROSLAVILI SMO DAN ŠKOLE

U srijedu, 4. listopada proslavili smo Dan naše škole i blagdan sv. Franje.

Vrlo svečano bilo je na misi, koja se održala u crkvi Presvetoga trojstva s početkom u 10 sati, a predvodio ju je mladomisnik Matija Marijić. Nakon posebnog, mladomisničkog blagoslova za sve djelatnike, nastavnike, učenike i prisutne na svetoj misi, zaputili smo se u dvoranu Vijuš, gdje su u prijateljskoj košarkaškoj utakmici snage odmjerile košarkašice Katoličke gimnazije iz Požege i naše gimnazije uz uvjerljivu pobjedu naših djevojaka!

Revijalna malonogometna utakmica između nastavnika i maturanata donijela je samo glavobolje našim nastavnicima jer su postigli jedan pogodak, ali zato primili ih podosta! (ravnatelj je bio na golu) 🙂

Zabavili smo se i nasmijali, a djelić atmosfere osjetite pregledom fotografija u fotogaleriji!