ZAZIV DUHA SVETOGA

Započeli smo, kao i svake godine, u vrlo svečanom tonu ovu 2017./2018. školsku godinu, prigodnom misom učenika i djelatnika – zazivom Duha Svetoga.

Misu je predvodio pater Danijel Maljur, ujedno i novi duhovnik naše škole. Na jedan vrlo karizmatičan i duhovit način pristupio je učenicima i odmah zadobio njihovo povjerenje te će zasigurno biti od velike pomoći za svakog člana kolektiva u potrazi za duševnim mirom. Osim mudrih riječi koje je uputio svima za vrijeme propovijedi, pater Danijel pozvao je sve mlade na zajedničko druženje franjevačke mladeži svakog petka u 20.00 sati jer smatra da su upravo mladi pokretačka snaga, koja može stvoriti čvrst i prepoznatljiv identitet našeg dragog grada.