DOBRODOŠLI U 2017./2018. ŠKOLSKU GODINU!

Nastava u školskoj godini 2017./2018. započinje u ponedjeljak, 4. rujna 2017. godine. S nestrpljenjem očekujemo nove izazove i uspjehe te nepoznata lica naših prvašića.

Nastavni dan odvijat će se prema sljedećem rasporedu: prva dva sata – Sat razrednika (45 minuta sat)

ostali sati – redovna nastava (30 min sat).

Molimo sve učenike da pripaze i slušaju upute dežurnih nastavnika obzirom da se u ponedjeljak održava i ispit iz državne mature.

Prije početka nastave, naš ravnatelj, fra Klaudio Milohanović svim učenicima i djelatnicima škole želi uspješnu i duhom ispunjenu školsku godinu, a našim prvašićima želi puno strpljenja i ustrajnosti u stjecanju novih znanja i prijatelja. U našoj školi nećete biti broj, već jednakopravan član KGFML obitelji!

RASPORED ZVONJENJA - prvi dan škole