NAŠ MIHOVIL POZVAN NA SVJETSKU GEOGRAFSKU OLIMPIJADU

NAŠ MIHOVIL POZVAN NA SVJETSKU GEOGRAFSKU OLIMPIJADU

Prošli tjedan izvijestili smo o izvrsnim rezultatima naših učenika Patricije Velečki i Mihovila Penavića na 24. državnom Natjecanju iz geografije, a ovaj smo tjedan dobili sjajne vijesti. Nakon obavljenog testiranja za geoolimpijadu, Mihovil Penavić pozvan je u četveročlani hrvatski olimpijski tim koji će Hrvatsku predstavljati na 14. svjetskoj geografskoj olimpijadi koja će se održati Beogradu od 2. do 13. kolovoza ove godine.

Ovo je Mihovilov izvrstan uspjeh, ali i veliko priznanje njegovu mentoru Ivici Blaževiću i cijeloj našoj školi, koja će po prvi put u povijesti postojanja imati predstavnika na svjetskoj olimpijadi znanja.

Mihovilu, kao i cijeloj reprezentaciji, želimo što bolji plasman na ovom natjecanju najboljih geografa svijeta.

Skip to content