ELENA WACHTLER – NAJBOLJA U ŽUPANIJI IZ HRVATSKOG JEZIKA!

ELENA WACHTLER – NAJBOLJA U ŽUPANIJI IZ HRVATSKOG JEZIKA!

Županijsko Natjecanje iz hrvatskog jezika održano je 6. ožujka 2017. godine u Gimnaziji Nova Gradiška te su se njime svečano obilježile dvije važne manifestacije – Međunarodni dan materinjeg jezika (21.veljače) te Dani hrvatskog jezika (11.-17. ožujka). Zahvaljujući velikom trudu naših učenika i njihovih mentora, nastavnice hrvatskog jezika Irene Alinjak i dr.sc. Silvane Ereiz i ove godine postigli smo zavidne rezultate!

Iako joj majka osvaja sa svojim učenicima izvrsne rezultate u području njemačkog jezika, Elena Wachtler (2.a), baš kao prava tinejdžerica, “inati” se majci Donati Wachtler i osvaja prvo mjesto na županijskom Natjecanju iz hrvatskog jezika te smo jako uzbuđeni njezinim nastupom na nadolazećem državnom Natjecanju.

Osim Elene, izvrsna druga mjesta osvojili su Gabrijela Lučić (2.b) i Lorenco Tolić (3.b), četvrto mjesto osvojila je Nina Suvajac (3.b), dva peta mjesta zauzeli su Filip Janković (1.a) i Marijana Lukić (3.a), dok je Monika Buconjić (1.a) osvojila šesto mjesto, a Natalija Jozić (3.a) sedmo.

Svima im od srca čestitamo na uspjehu!

Skip to content